Львівському сміттю відмовили. Просять прийняти відходи з Квасилова

logo
102865_lvivskomu_smittju_vidmovili_prosjat_prijn.jpeg


Сьогодні у Рівному відбулося засідання тимчасової контрольної комісії. Вирішували питання утилізації сміття зі Львова на територію рівненського сміттєзвалища, повідомляє агенція новин «Рівне Інформаційне».

До мера Рівного Володимира Хомка звернулися представники ТОВ «АВЕ Львів». Просили дозволити вивантажувати львівське сміття на територію рівненського полігону. Оскільки функціонує спеціальна комісія – питання винесли на її розгляд.

Члени комісії таке прохання не задовільнили. Одностайно проголосували проти. Мовляв,

у Рівному переповнений полігон і немає куди викидати ще й львівське сміття. Якщо будуть завозити відходи зі Львова сюди, то рано чи пізно може статися така ж трагедія, як у Львові.

Кабмін вирішив, що робити зі «львівським» сміттям

Ще одне питання, яке розглядали сьогодні на засіданні комісії – прийняття сміття з Квасилова. До Рівного приїхали голова Квасилівської селищної ради Степан Горбатюк та начальник Квасилівського колективного підприємства «Житловик-1» Микола Жильчук.

Наш об’єм сміття – не більше 700 кубів у місяць,

– зазначив пан Жильчук.

Микола Жильчук справа. Фото – “Радіо Трек”

Квасилівчани просять дозволити вивантажувати сміття на територію Рівного, адже:

Це дешевше. Наразі сміття з Квасилова вивозять на полігон у село Здовбиця Здолбунівського району. З першого липня ціна за один куб сміття там становитиме 16,96 гривень. Натомість у Рівному втричі дешевше – всього 4,39 гривень за м3.
Під час вивозу сміття до Здовбиці псуються автомобілі, бо дорога до самого звалища у поганому стані. З рівненським полігоном ситуація набагато краща, хоча й відстань на декілька кілометрів більша.

Члени комісії відклали це питання на довивчення. Голова комісії Святослав Євтушенко запропонував проїхати на сесію Квасилівської селищної ради, яка відбудеться в липні. Таким чином хочуть обговорити питання об’єднання Квасилова та Рівного в єдину територіальну громаду.

Ви приєднаєтеся до нас, і ваша проблема зі сміттям стане нашою спільною,

– зауважив пан Євтушенко.

Головне фото – Інтернет

Читайте також:

Позашляховик з Київщини потрапив у ДТП, є постраждалі (ФОТО)

Помер рівненський художник

Бабусю за мак можуть посадити (ФОТО)


Реклама

А поділитися?