Львівську ОДА пікетували мешканці Пустомитівщини

logo
34045_lvivsku_oda_piketuvali_meshkanci_pustomit.jpeg


Активісти вимагали від керівництва області дозволити створити ще одну об’єднану громаду у Перемишлянському районі.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні біля будівлі Львівської ОДА зібралися активісти, які виступають за створення у Перемишлянському районі Дунаївської об’єднаної територіальної громади.

За словами першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, в проекті Перспективного плану, який був затверджений минулого року, облдержадміністрація подавала серед 162 громад і Дунаївську, однак уряд її не затвердив.

“Зараз, після доопрацювання проекту Перспективного плану, облдержадміністрації пропонує у Перемишлянському району сформувати дві громади – Бібрську і Перемишлянську міські громади. Але це не означає, що громади не можуть формувати ОТГ. Потрібно тільки пройти усі необхідні процедурні кроки”, – наголосив Ростислав Замлинський.

Зазначимо, у вересні Львівську ОДА пікетували мешканці Пустомитівщини, вимагаючи не допустити створення однієї об’єднаної громади на території району.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року уряд затвердив перспективний план формування територій громад у Львівській області, згідно з яким передбачається створити 85 громад: 41 міську, 21 селищну та 23 сільських. Станом на сьогодні на Львівщині створено 16 об’єднаних територіальних громад.

Також у рамках обговорення проекту перспективного плану громад Львівщини ще на початку літа стало відомо, що у Перемишлянському районі планують створити дві громади, у Городоцькому – три, уБродівському – п’ять, у Старосамбірському – вісім, у Жидачівському – дві.

А нещодавно на сесії Львівської облради депутати затвердили Перспективні плани Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського районів. Вибори в об’єднані громади тут відбудуться вже 18 грудня.

Тоді ж міський голова Львова Андрій Садовий попросив депутатів облради не розглядати на пленарному засіданні Перспективний план Яворівського та Жовківського районів, оскільки планує приєднати частину земель районів до міста.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...