​Львівську радіоведучу побив екс-чиновник ЛОДА?

logo
119027_lvivsku_radioveduchu_pobiv_eks_chinovnik_.jpeg


Катерина Дзігуа, котра працює радіоведучою на радіо “Вголос” опублікувала у Facebook історію про те, що недавно її побили у одній з львівських маршруток. Судячи з фото, нападник дуже схожий на колишнього керівника Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Володимира Маліновського.

Катерина більше відома серед аудиторії під псевдонімом Катя Дзига. Нещодавно дівчина опублікувала допис про інцидент, який стався з нею наприкінці липня.

За її словами вона ввечері їхала додом у переповненій маршрутці, а поруч стояв чоловік. Як припускає Катерина, він знаходився в стані алкогольного сп’яніння, тому що сильно розхитувався під час їзди. На прохання дівчини “стояти рівно”, чоловік спершу образив дівчину нецензурними висловами, а потім вдарив кулаком в обличчя. Так, чоловік ударом розсік губу постраждалій та міг пошкодити зуби.

Катерина зняла побої у поліції та опублікувала фото нападника.

Чолоік, який побив ведучуЧолоік, який побив ведучу

Зараз поліція проводить встановлення особи винного, проте користувачі спільноти “Варта-1” вже припустили, що чоловік дуже схожий на колишнього очільника департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної держадміністрації Володимир Маліновський. Зауважимо, що чоловік на фото дійсно дуже схожий на згаданого чиновника.

ЕКс-депутат ЛОДА Володимир Маліновський (фото - ГО "Разом")ЕКс-депутат ЛОДА Володимир Маліновський (фото – ГО “Разом”)

Потерпіла ж рішуче налаштована на те, щоб вимагати від нападника компенсації.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...