«Львівспецкомунтранс» викупить сміттєпресувальну лінію у Рясному за ₴28 млн

logo
80715_lvivspeckomuntrans_vikupit_smittepresuval.jpeg


У п’ятницю, 7 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив договір лізингу, відповідно до якого ЛКП «Львівспецкомунтранс» за 27,9 млн грн отримає сміттєпакувальний прес та конвеєр.

За інформацією ZAXID.NET, йдеться про сміттєпресувальну станцію в Рясному. ЛКП «Львівспецкомунтранс» отримає фінансовий лізинг у розмірі 27 950 446 грн на викуп цієї лінії. Напередодні «Львівспецкомунтранс» робив запит до виробників, щоб дізнатись вартість цього обладнання, яка становить 963 тис. євро.

«Львівспецкомунтранс» укладатиме договір з банківською установою, яка дасть фінансовий лізинг (кредит) терміном на 12 місців. Як зазначено у рішенні виконкому, 75% від загальної суми договору (27,9 млн грн) це аванс.

У коментарі ZAXID.NET начальниця юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич підтвердила, що Львівська міськрада розглядає можливість викупу сміттєпресувальної лінії у Рясному.

Йдеться про пакувальну лінію CW-D-2200-LW-750-1-5 та пакувальний прес MAC 111 L/1 з конвеєром MAC 2100P.

Додамо, що сміттєпресувальну лінію у Рясному встановили у грудні 2016 року. Компанія «Грінера Україна» дала в оренду це обладнання вартістю 10 грн/місяць. Через протести місцевих мешканців, які пікетували міськраду та перекривали дороги, лінію так і не запустили.


Реклама

А поділитися?