«Львівспецкомунтранс» заплатить ₴70 млн за пресування сміття

logo
35618_lvivspeckomuntrans_zaplatit_70_mln_za_pre.jpeg


Комунальне підприємство Львівської міськради «Львівспецкомунтранс» оголосила тендер на послуги з пресування і складування сміття. Як зазначено у документації, оприлюдненій у систему публічних закупівель Prozorro, за ці послуги «Львівспецкомунстранс» заплатить протягом року 70,08 млн грн.

За умовами тендеру, компанія повинна мати власний прес з підведеним до нього стрічковим конвеєром для подачі ТВП та відводу інфільтратів, а також персонал, який його обслуговуватиме. Обладнання має працювати з потужністю не менше 40 т/год. Після пресування повинні утворюватися блоки розміром 110/110/110-160 см, які обгортатимуться плівкою та складуватимуться на визначеній замовником, тобто «Львівспецкомунстрансом», ділянці.

Тендерні пропозиції можна подавати до 28 листопада, а підписаний договір буде чинним до 31 грудня 2017 року.

Нагадаємо, раніше у міській раді мали намір пресувати сміття у так званий «сміттєвий камінь» – блоки розміром 1 м3, яким планували укріплювати схили Грибовицького сміттєзвалища в рамках рекультивації сміттєзвалища. Але після протестів місцевої сільської громади рекультивацію проводять лише землею.

Як уже писав ZAXID.NET, голова ЛОДА Олег Синютка напередодні заявив, що уже визначена ділянка, де відбуватиметься тимчасове складування сміття, однак наразі чиновник не розголошує, де саме знаходиться ця ділянка. Ймовірно, саме на цій ділянці складуватимуть «сміттєвий камінь» з січня наступного року.

«Я не хотів би виглядати голослівним, тому зараз я ще не готовий про це говорити, Десь за два тижні я дам з цього приводу прес-конференцію і повідомлю усі подробиці», – сказав у коментарі ZAXID.NET Олег Синютка.

А поділитися?