Львівщина: держпродспоживслужба моніторить реалізацію в області програми «Доступні ліки»(+фото)

logo
114428_lvivwina_derzhprodspozhivsluzhba_monitori.jpeg


Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України спеціалісти Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області забезпечує реалізацію Урядової програми «Доступні ціни» в області. Держпродспоживслужба постійно моніторить застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які внесені до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Так, спеціалісти Сектору контролю за регульованими цінами налагодили співпрацю з 13 найбільшими фармацевтичними фірмами області для забезпечення щомісячного аналізу розмірів граничних оптово-відпускних та роздрібних цін, а також розмірів застосованих постачальницько-збутових та торгових (роздрібних) надбавок на лікарські засоби, що включені до програми «Доступні ліки». У Львівській області моніторингом охоплено 238 аптечних закладів, що в червні 2017 року становило 27% від загальної кількості аптечних закладів охопленим моніторингом по Україні.

Отже, на вже проаналізовано більше 34 тисячі цін на лікарські засоби та забезпечено дотримання аптечними закладами граничних оптово-відпускних та роздрібних цін області вимог законодавства у сфері ціноутворення.

Для забезпечення позитивного ефекту від впровадженого Урядом референтного ціноутворення та програми реімбурсації, що дає можливість населенню отримувати лікарські засоби за доступними цінами, за результатами здійсненого моніторингу у червні 2017 року 10-м підприємствам оптової торгівлі надані листи-приписи щодо дотримання ними граничних рівнів постачальницько-збутових надбавок.

Разом з тим, якщо у Вас виникають питання щодо ціноутворення на лікарські засоби, просимо, за допомогою звертатись в Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області (м. Львів, вул. Вітовського, 18).

У разі подання звернення обов’язково вказувати та додавати:

– назву лікарських засобів, щодо яких зросли ціни;

-назву, адресу та ЄДРПОУ суб’єкта господарювання, що здійснює реалізацію лікарських засобів (дану інформацію можна отримати на стенді «Куток споживача»);

– документи, що підтверджують застосування завищених цін ( чеки, квитанції).

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...