Львівщина: на Дрогобиччині учителька з Луганської області вивчала педагогічний досвід колег(+фото)

logo
40597_lvivwina_na_drogobichchini_uchitelka_z_lu.jpeg


У рамках освітнього проекту “Змінимо країну разом” на Дрогобиччині упродовж місяця перебувала вчителька англійської мови з Луганщини Інна Носова. Гостя відвідувала уроки іноземної мови та виховні заходи у Летнянському НВК І-ІІІ ступенів.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

За словами Інни Носової, для неї ця поїздка на Львівщину не перша.

“Коли мені запропонували поїхати сюди, я одразу погодилася, адже це величезний досвід, знайомство з новими людьми, спілкування, – каже Інна Юріївна. – Їхати на Західну Україну, всупереч багатьом стереотипам і міфам, не боялася”, – зазначила гостя з Луганщини.

На завершення проекту пані Інна передала сувеніри свого краю дирекції школи, у якій вона переймала освітній досвід, а колектив НВК подарував гості традиційну західноукраїнську вишиванку.

Директор департаменту освіти і науки ОДА Любомира Мандзій зазначила, що проект дозволив педагогам з Луганської області пізнати історію та культуру Львівщини, а також встановити ділові стосунки з колегами, обмінювались досвідом та порівняти форми і методи роботи щодо вивчення іноземної мови на заході та на сході України.

Нагадаємо, що в рамках проекту “Змінимо країну разом” Львівщину відвідали 25 освітян з Луганської області, натомість на Луганщині побували 11 викладачів з Галичини. Усі вони протягом місяця переймали досвід та вивчали методи викладання своїх колег.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...