Львівщина налагоджуватиме співпрацю із Польщею у сфері децентралізації та регіонального розвитку(+фото)

logo
35338_lvivwina_nalagodzhuvatime_spivpracju_iz_p.jpeg


Про розвиток прикордонної інфраструктури, співпрацю у сфері децентралізації та регіонального розвитку йшлося на зустрічі першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди із першим секретарем міністерства внутрішніх справ та адміністрації Республіки Польща Якубом Скібою у четвер, 27 жовтня.

“Зараз ми працюємло над модернізацією інфраструктури на кордоні. Основна ідея, яка закладена в модернізацію, це створення спільних пунктів пропуску, що необхідно для скорочення черг, – зазначив В’ячеслав Негода. – На кордоні слід ліквідувати черги і налагодити сприятливі стосунки. Звичайно найкраще вирішення проблеми – це завершити діалог про безвізовий рух між Україною і ЄС, щоб ми могли в’їжджати у тому числі у Польщу без віз”.

Також сторони обговорили можливість залучення досвіду Польщі та співпраці двох держав у сфері децентралізації та напрями розвитку торговельно-економічного співробітництва. Йшлося на зустрічі також і про розвиток дорожньої інфраструктури Львівщини, співпрацю прикордонних та правохохоронних служб, а також про можливості створення залізничного зв’язку між Львівщиною та Польщею.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?