Львівщина покращуватиме транскордонну співпрацю із Польщею(+фото)

logo
34797_lvivwina_pokrawuvatime_transkordonnu_spiv.jpeg


Про реалізацію спільних проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва та розвиток прикордонної інфраструктури йшлося на зустрічі першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського із першим секретарем Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Республіки Польща Якубос Скібою у середу, 26 жовтня.

“Для Львівщини реалізація проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна” є дуже важливою, – зазначив Ростислав Замлинський. – Особливо важливим для нас є відкриття нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та збільшення інтенсивності пропускної здатності на чинних пунктах автомобілів”.

За словами першого заступника голови ЛОДА, питанню транскордонного співробітництва зокрема, буде присвячена окрема дискусійна панель під час проведення Міжнародного економічного форуму у Львові.

“Польща безумовно зацікавлена у співпраці з Україною, особливо у сфері транскордонного співробітництва, що має регіональний характер, – наголосив Якуб Скіба. – Також пріоритетним завданням для нас є безпека та інтенсифікація пропускної здатності на пунктах пропуску на кордоні і розвиток прикордонної інфраструктури”.

Обговорили сторони зустрічі і розвиток дорожньої інфраструктури Львівщини, перспективи будівництва нового пункту пропуску Нижанковичі-Мальговичі, отримання шенгенських віз громадянами України та співпрацю прикордонних служб.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?