Львівщина розірве угоду із сміттєвим перевізником «АVE Львів»

logo
114008_lvivwina_rozirve_ugodu_iz_smittevim_perev.jpeg


Львівська обласна державна адміністарція хоче частково розірвати угоду з перевізником «АVE Львів». Про це сьогодні під час брифінгу повідомив очільник Львівщини Олег Синютка, передає кореспондент Львівського порталу.

«На сьогодні ми обговорюємо питання про часткове розривання угоди з компанією «АVE Львів», яка нездатна забезпечити вивіз ТПВ зі Львова і області. Ця компанія сьогодні є аутсайдером і створює відповідні проблеми», – наголосив Синютка.

За час, коли Львівська ОДА взялась очищувати Львів від сміття, компанія «АVЕ Львів» спромоглась зменшити кількість ТПВ на перевантажувальній станції на вулиці Північній лише на 600 тонн.

«Перед компанією стоїть таке ж завдання, які і перед усіма решта: до 1 серпня очистити станцію. Якщо вони цього не зроблять, на них будуть накладені відповідні екологічні санкції і штрафи», – сказав він.

Також очільник Львівщини додав, що рикон, який охоплювала ця компанія, займуть діючі перевізники, адже потреби у залученні нових компаній з вивозу ТПВ в область немає.


Реклама

А поділитися?