Львівщина третя за кількістю призначених субсидій

logo
108682_lvivwina_tretja_za_kilkistju_priznachenih.jpeg


Львівська область посіла третє місце серед інших в Україні за кількістю призначених субсидій, – пише dyvys.info.

Таку інформацію озвучив під час прес-конференції, 6 липня, начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомоги департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Гельбич.

Сьогодні у Львівській обалсті кожна третя сім’я оформила житлову субсидію, каже Василь Гельбич. Посадовець зазначає, що станом на 1 червня 2017 року на Львівщині було близько 451 тисячі отримувачів субсидій.

Львівщина третя за кількістю призначених субсидійНачальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомоги департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Гельбич. Фото: Прес-клуб Львів

«Кількість колосальна. Львівська область на третьому місці — після Харківської та Дніпропетровської областей — за кількістю призначених субсидій. Станом на сьогодні субсидію вже перерахували майже половині осіб. Але це не означає, що люди, які отримують субсидію в опалювальний період, отримають її і у квітні. Як правило, субсидію отримують з жовтня по травень цього року», — додав він.

Зазначимо, що цього року змінився порядок призначення субсидій на опалювальний періоду для тих, хто має індивідуальне опалення. Крім того, деякі нововведення торкнулися усіх субсидіантів. Крім того, у «Львівгаз збут» заявили, що держава заборгувала їм 1,4 млрд гривень.


Реклама

А поділитися?