Львівщину туристичну презентують на «Free Time Festiwal 2017» у Гданську

logo
78891_lvivwinu_turistichnu_prezentujut_na_free_.jpeg


Цими вихідними, 1 та 2 квітня, Львівщина презентує свій туристичний потенціал на виставці «Free Time Festiwal 2017» у польському місті Гданськ.фото: postup.brama.com

фото: postup.brama.com

“У Гданськ їдемо з новими новими туристичними картами із коротким описом об’єктів, туристичним гідом «Мандрівка транскордонням», та пропозиціями курортів та бізнесу. Львівщина чудовий напрямок для повноцінного, якісного відпочинку для всієї сім’ї. Відтак область готова дарувати незабутні моменти, враження та спогади своїм гостям усі чотири сезони на рік”, – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

За її словами, формат події передбачає участь в діловій програмі та саму презентацію Львівщини для гостей і ЗМІ, а також обмін інформацією і пропозиціями від бізнесу, інформують у прес-службі Львівської облдержадміністрації. 

До слова, щорічно «Free Time Festiwal» збирає більш як 22 000 відвідувачів. Це масштабна подія у форматі дводенного, вихідного фестивалю, головною темою якого є презентація та просування різноманітних ідей і пропозицій дозвілля, від традиційних прогулянок до комплексних туристичних, культурних чи відпочинкових путівників.

Додамо, Львівщина єдиний представник України на виставці. 

Опублікувала Марічка Мишок


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...