Львовом курсуватиме незвичне “військове таксі” (Відео)

logo
32435_lvovom_kursuvatime_nezvichne_vijskove_tak.jpeg


На гроші від таксування буде придбаний позашляховик для українських військових на Сході

У Львові стартувала акція “Військове таксі” на підтримку армії. За три дні таксування, разом із інтеренет-сервісом виклику таксі, волонтери сподіваються назбирати гроші на позашляховик для армії. Попередньо планується назбирати 80 тисяч гривень.

“Це машина для пересуванняу самій “червоній зоні”, тобто коли командиру потрібно буде об’їхати позиції чи провести ротацію, або ж за своїми певними завданнями. Плюс, машина використовується тоді, коли ситуація погіршується і достатньо багато поранених. З нами такі машини вивозили поранених”, – каже волонтер-парамедик Галина Алмазова.

Перший автомобіль для потреб військових активісти вже придбали на гроші, зібрані під час схожої акції у Києві.

“Є дуже багато замовлень з тегом WarTaxi, і вони збирають велику суму. У Києві це була дуже велика сума. По-перше тому, що в Києві дуже багато людей користуються таксі протягом дня. А по-друге, люди лишають водіям суми більші ніж замовлення”, – пояснює волонтер Віталій Дейнега.

Як стало відомо, придбані машини відправлять на схід бійцям 30-ї та 24-ї механізовних бригад Збройних сил.

Як повідомляв 5.ua, у вересні у Києві успішно завершилася акція “Військове таксі”. Загалом учасникам вдалося назбирати 85 тисяч гривень на джип для бійців АТО. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...