Львову відмовили в будівництві нового сміттєпереробного заводу на території області

logo
59323_lvovu_vidmovili_v_budivnictvi_novogo_smit.jpeg


Яворівська районна рада на Львівщині відмовила обласномуцентру в будівництві сміттєпереробного заводу на своїх територіях, який міг би стати вирішенням проблеми сміттєвого колапсу у Львові.

За відповідне рішення проголосували на позачерговій сесії в Яворові 31 депутат з присутніх, ще шістьох не було, повідомляє Радіо Свобода.

Місцева влада аргументувала свою відмову загрозою екології. Зокрема, депутати обгрунтували своє рішення тим, що новий завод буде розташований неподалік від місць водозабору, що забезпечує питною водою частину району.

Крім того, також про відмову Львову проголосували депутати сільських рад у селах Старич і Шкла.

Раніше мер Львова Андрій Садовий заявив, що місто знайшло рішення проблеми з переробкою сміття. Новий сміттєпереробний комплекс повинен був з’явитися Яворівському районі. За його словами, він може бути створений за 6-7 місяців.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що земельну ділянку під новий сміттєпереробний комплекс буде виділено в Яворівському районі Львівської області, на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського державного гірничо-хімічного заводу Сірка.

Колапс системи утилізації сміття у Львівській області стався після інциденту на сміттєзвалищі у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області, де сталася пожежа.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...