Майстер з-під Львова почав виготовляти ретро машини з нуля за історичними кресленнями

logo
103161_majster_z_pid_lvova_pochav_vigotovljati_r.png


Сегодня, в 09:15, ДжеДАІ

Ретро автомобілі – завжди гордість для свого власника! От тільки щороку їх стає усе менше!

Автомобільних справ майстер з-під Львова вирішив цю проблему і сам почав виготовляти ретро машини з нуля за історичними кресленнями!

Відтак вже має свій фольксваген періоду третього рейху і мотоцикл.

загрузка…

Еще одна новость

Сегодня, в 09:15, ТСН

Дев’ять підлітків були в одному легковику, за кермом якого сидів 19-річний юнак. Очевидці розповідають, перед аварією на коліна до водія попросилася одна з дівчат. Швидкість була близько 80-ти кілометрів за годину, їхали підлітки вночі по темній вулиці, а попереду був різкий поворот, якого вони не побачили.

Прочитать новость

И еще это можно почитать

Сегодня, в 09:15, cardiagram

В США водитель протаранил полицейский автомобиль, который ехал на красный сигнал светофора. Полицейская погоня закончилась аварией на перекрестке. В США водитель протаранил патрульный автомобиль, который пересекал перекресток на красный сигнал светофора. Как сообщает местная пресса, полиция двигалась на внедорожнике Ford Explorer со скоростью около 130 км/ч. Судя по всему, копы преследовали подозреваемого: были включены проблесковые маячки и сирена. Представители закона также не останавливались на светофорах. На одном из светофоров водитель на «Понтиаке» протаранил полицейский «Форд», который после этого перевернулся.

Прочитать новость

загрузка…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...