Майже половина сміттєвих контейнерів у Львові є переповненими

logo
79061_majzhe_polovina_smittevih_kontejneriv_u_l.jpeg


У понеділок, 3 квітня, прес-служба Львівської міськради повідомила, що кількість переповнених майданчиків у місті зросла до 539, що становить 43% від загальної кількості. Загальна кількість сміттєвих майданчиків у місті становить 1237.

Проблеми з вивозом сміття є у чотирьох з шести районів міста. Зокрема, у Залізничному районі сміття не вивезли з 88 контейнерів, у Сихівському зі 100, у Франківському з 182, у Шевченківському 169.

Як писав ZAXID.NET, у п’ятницю, 31 березня, ЛОДА заявила, що сміття вивезли з усіх переповнених контейнерів і припинила допомагати з пошуком полігонів для вивезення відходів. Водночас мер Львова Андрій Садовий сказав, що станом на п’ятницю 10% міських майданчиків залишалися переповненими. Зараз кількість переповнених майданчиків зросла до 43%.

Додамо, що ЛОДА уже друге допомагає Львову з пошуком полігонів для вивезення сміття, однак ця допомога є разовою.

Раніше у коментарі ZAXID.NET головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко, розповідала, що як тільки у місті буде потепління принаймні до 20 градусів, то у місцях збору відходів буде скупчення мух, які є переносниками мікроорганізмів, що можуть викликати гострі кишкові інфекції.


Реклама

А поділитися?