Маленьких львів’ян запрошують на відкриття дитячого парку в центрі міста

logo
38060_malenkih_lviv_jan_zaproshujut_na_vidkritt.jpeg


11-го листопада в центрі Львова, поруч з ТРЦ Форум Львів, відкриється ще один дитячий парк «Дитяча планета». Під час відкриття для відвідувачів виступатиме DZIDZIO.

«Дитяча планета» – це найбільша мережа парків святкування днів народжень та активного відпочинку в Україні. У Львові це буде вже другий такий парк розваг для дітей.

Де? вул. Газова, 30а.

Коли? 11-го листопада о 14:00 – офіційне відкриття

Для перших 100 відвідувачів організатори підготували солодкі призи, а також активний відпочинок на території парку: батутна арена, поролонова яма, дитячий скеледром, повітряні гармати, тарзанка, лабіринти, ролердром та багато іншого.

О 18:00 розпочнеться запальне шоу від DZIDZIO. Квитки для дорослих та дітей можна придбати у діючому парку Дитяча Планета за адресою вул. Стрийська, 202, або ж онлайн на https://www.concert.ua/eventpage/dzidzio.

12 та 13 листопада організатори також подарують відвідувачам безліч розваг для дітей та дорослих: спеціальне шоу аніматорів, майстер-класи, конкурси, концертна програма, танці, мильні бульбашки, міми, караоке, торт і безліч солодких подарунків.

Вартість квитків

11 листопада на концерт DZIDZIO – 200 грн для дітей та дорослих.

12 та 13 листопада – 150 грн для дітей. Вхід для дорослих і дітей віком до півтора року вільний!

Деталі – на лінії допомоги 0800 30 33 30

Усі дзвінки безкоштовні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...