Мамо, в армію не хочу. Засуджено ще одного юнака, що ухилявся від призову

logo
107934_mamo_v_armiju_ne_hochu_zasudzheno_we_odno.jpeg


06.07.2017 13:16

Мамо, в армію не хочу. Засуджено ще одного юнака, що ухилявся від призову

До двох років обмеження волі засудив Золочівський районний суд чоловіка, що не бажав виконати свій громадянський обов’язок. 

У вироку суду cказано: “Будучи повідомленим про рішення призовної комісії Золочівського військового комісаріату про придатність до військової служби та отримавши повістку про необхідність явки до комісаріату для відправки у обласний збірний пункт, маючи можливість та обов’язок прибути 10 травня 2017 року о 9 годині, не прибув без поважних причин”.

Уже за декілька днів за молодика взялася прокуратура. Зрозумівши, що скоїв злочин, хлопець пішов на угоду про визнання винуватості, яку суд затвердив. Таким чином він отримав лише два роки обмеження волі зі звільненням від відбуття покарання та іспитовим терміном на два роки.

Стаття 335 Кримінального кодексу України за якою хлопець був засуджений, передбачає позбавлення волі терміном до трьох років. Також він не може покидати межі країни та змінювати місце проживання без дозволу органів пробації.

“За результатами весняного призову по 18 особах, які не з’явилися за повістками вже на відправку у війська, матеріали передали до правоохоронних органів, — повідомив Олександр Тіщенко, обласний військовий комісар. —

Вирішується питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності”. 

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?