Маршрут інтерсіті «Київ-Львів» продовжать до Перемишля

logo
41949_marshrut_intersiti_kijiv_lviv_prodovzhat_.jpeg


Добратись із Києва до Перемишля, за попередніми підрахунками, можна буде за 1,5-2 тис. грн, залежно від класу вагону.

Про це говорили на засіданні транспортного комітету Верховної Ради спільно з комісією інфраструктури польського Сейму, яке відбулось 24 листопада у Львові.

Коли саме український потяг «Інтерсіті» сполучать із польським містом, точно не кажуть. Орієнтовно, це станеться вже на початку 2017 року.

«Укрзалізниця заявила про технічну готовність продовжити маршрут. Залишилось узгодити це питання із прикордонною та митною службами України та Польщі, а також із польською залізницею. Сподіваюсь, на цьому напрямку «Інтерсіті» поїде вже найближчим часом. Ми ставимо часові рамки до українських різдвяних свят», – розповів голова транспортного комітету Верховної Ради Ярослав Дубневич.

Читайте також: Депутати ВРУ та Сейму обговорюють у Перемишлі інфраструктурні проекти (ФОТО)

Окрім цього, на польсько-українському засіданні говорили про відкриття нового пункту пропуску на кордоні – «Нижанковичі-Мальховіце».

«Тих пунктів пропуску, які сьогодні є на кордоні між Україною і Польщею, замало. Без сумніву, будівництво чергового пункту пропуску «Мальховіце-Нижанковичі» є реальною справою», – заявив на засіданні голова комісії Сейму з питань інфраструктури Богдан Жонса.

Наразі триває робота щодо напрацювання дорожньої карти проекту. Планується, що новий пункт пропуску «Нижанковичі-Мальховіце» запустять наприкінці 2018 року.

Джерело


Реклама

А поділитися?