Масова госпіталізація дітей на Львівщині: в “Білому орлі” могли отруїтися смаженими крильцями

logo
115042_masova_gospitalizacija_ditej_na_lvivwini_.gif


Масова госпіталізація дітей на Львівщині: в “Білому орлі” могли отруїтися смаженими крильцями – Укрaїнa – TCH.ua

ТСН.ua пропонує підписатися на отримання push-сповіщень

Підписатися

Відмовитися

]]>

Табір “Білий орел”, де крім літніх розваг діти ще вивчали польську мову, зорганізували на базі відомого відпочинкового комплексу неподалік Львова. Брама тут зачинена, а охоронці кажуть, що керівництва немає на місці. На територію табору нашу знімальну групу не пускають. Чи закрився табір після інциденту – не говорять.

Організаторів табору журналісти спробували відшукати в культурно-освітньому центрі польської нацменшини. У львівському офісі нічого не пояснюють – кажуть, що організаторів табору там немає, як і жодної інформації щодо інциденту. По телефону табору, вказаному на сайті, відповіли лише раз – і попросили зателефонувати за годину. Відтоді представник табору на дзвінки вже не відповідав. На сайті “Білого орла” досі немає жодної інформації про отруєння гостей – лише пропозиція подарувати дитині незабутні враження на весь рік.

Читайте також: Лікарі назвали причину масового отруєння поляків, німців і українців у Карпатах

Наразі відомо, що на базі відпочинку працюють фахівці-епідеміологи. На аналіз уже взяли зразки їжі, питної та озерної води. У санепідслужбі кажуть, що головна проблема полягає в мораторії на перевірки таких об’єктів. “Фактично, такі об’єкти залишаються безконтрольні. На сьогоднішній день ніхто їх не контролює. От і розгрібаємо ті проблеми”, – каже заступник директора львівського обласного лабораторного центру МОЗ Олег Когут.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Вибір редакції

Прокуратура Грузії заявила про неможливість видачі Черновецького Україні
Перейти


Реклама

А поділитися?