Масове отруєння рибою у Львові: продавчиня може сісти на 8 років

logo
141022_masove_otruennja_riboju_u_lvovi_prodavchi.jpeg


Продавець ринку «Привокзальний» у Львові, яка торгувала власноруч виготовленою рибою гарячого копчення, є носієм сальмонельозу, бактерії сальмонели виявлено також в її помешканні.

Про це повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

«Згідно результатів лабораторних досліджень, проведених ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» та Львівською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини зі змивів в квартирі реалізатора риби (робочі поверхні, посуд), з готової продукції – риби гарячого копчення (скумбрії) виділено Salmonella. При обстеженні реалізатора також виділено Salmonella», – зазначили експерти.

За рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації при Львівській ОДА фахівцями територіальних управліннь Держпродспоживслужби у Львівській області проводяться перевірки агропродовольчих ринків області на предмет дотримання чинного законодавства щодо безпечності і якості харчових продуктів.

Читайте також: Львівське отруєння рибою: вже більше 70 постраждалих

Як повідомляв Укрінформ, у Львові сталося найбільше за останніх десять років масове отруєння людей. До інфекційних лікарень з діагнозом «сальмонельоз» потрапило понад 70 людей, в тому числі – діти. Джерелом зараження стала копчена риба, придбана на одній із яток ринку «Привокзальний» в обласному центрі. Як виявили правоохоронці, продавець купувала великі партії замороженої скумбрії і власноруч коптила її у своєму гаражі. Суд обрав для жінки міру запобіжного заходу – цілодобовий домашній арешт. Їй загрожує 8-річне ув`язнення.


Реклама

А поділитися?