Масове отруєння у таборі на Львівщині: у лікарні залишається п’ятеро осіб

logo
115546_masove_otruennja_u_tabori_na_lvivwini_u_l.jpeg


Шестеро осіб, які отруїлися в таборі «Білий орел» у Жовківському районі, досі лікуються у лікарні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі департаменту з питань цивільного захисту Львівського ОДА.

Як відомо, 25 липня з культурно-освітнього табору «Білий орел» (с. Фійна – Майдан Жовківського району) до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні з попереднім діагнозом «харчове отруєння» було госпіталізовано 10 осіб, з них 8 дітей (всього захворіло 11 осіб, з них 9 дітей).

Із числа госпіталізованих 5 – у стані середньої важкості, з них 3-є дітей,  у інших 5-ти дітей – стан легкого ступеню важкості.

26 липня 4 дітей виписано із стаціонару на вимогу батьків, 6 осіб, з них 4 дітей, продовжують лікування в стаціонарі ЛОІКЛ. Стан їх покращується.

Станом на 06:00 год. 28 липня всього виписано із стаціонару на вимогу 7 осіб, з них 6 дітей. Продовжують лікування в стаціонарі ЛОІКЛ 3 особи, з них 2 дитини. Проводиться обстеження вогнища інфекції, уточнюються списки осіб, що разом вживали їжу та їх контактів.

Як повідомляв Львівський портал, ймовірною причиною масового отруєння дітей та дорослих у таборі на Львівщині є курячі крильця. За фактом масового отруєння у таборі «Білий орел» прокуратура розпочала розслідування.

А поділитися?