Масштабний флешмоб на підтримку Ryanair у Львові зняли з квадрокоптера

logo
110414_masshtabnij_fleshmob_na_pidtrimku_ryanair.jpeg


Кілька сотень автомобілістів з’їхались у четвер, 13 липня, до стадіону «Арена Львів», щоб взяти участь у флешмобі, мета якого домогтись, аби лоукост Ryanair залишився в Україні.

На парковці біля стадіону автомобілі сформували назву ірландської компанії. Журналісти ZAXID.NET TV зняли дійство із квадрокоптера.

«Ryanair та інші лоукости стали символом права людини на доступну мандрівку. Українці змушені літати цими ж лоукостами, але з інших країн. Сьогодні час це змінити. Уряд має зробити все можливе, щоб досягнути компромісу й успішно завершити переговори. Для України критично важливі нові інвестори: як символ довіри та підтримки. А відхід інвесторів – це підсумок роботи уряду. Це наша перша акція. Нам не байдуже. Це наше право на доступну мандрівку! Своєю акцією ми хочемо донести центральній владі нашу позицію та змусити її знайти способи залишити Ryanair в Україні», – заявили організатори акції на своїй сторінці у Facebook.

Фото Роман Балук/прес-служба ЛМР

Нагадаємо, що найбільша європейська лоукост-авіакомпанія Ryanair планувала запустити на початку вересня сім бюджетних авіамаршрутів зі Львова в ЄС. Ще чотири маршрути Ryanair мав запустити з Києва, однак через суперечки з керівництвом київського аеропорта «Бориспіль» лоукост 10 липня заявив про відмову від цих планів – і у Києві, і у Львові. 12 липня прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що наполягає, щоб ірландська авіакомпанія Ryanair залишилася працювати у Львові.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...