Матвієнко: 90% в питанні львівського сміття – це технологія боротьби з опозицією. ВІДЕО

logo
102757_matvienko_90_v_pitanni_lvivskogo_smittja_.jpeg


Скільки політики у проблемі  львівського сміття і, власне,  скільки цього сміття в українській політиці? На це питання намагалися знайти відповідь у ефірі телеканалу ZIK  політичний експерт Костянтин Матвієнко та політолог Володимир Цибулько.

“Усі 90% – насправді Львів не потребує грошей, Львів потребує землі для облаштування нових полігонів, а виділення цієї землі заблоковано. В  різний спосіб також блокується вивезення сміття зі Львова. ”  – зауважив Матвієнко,  – Я віддаю належне львівянам, які дуже охайно збирають та складають це сміття, але у місті, в окремих районах  вже відчувається сморід”.

На думку експерта через сміттєву проблему  у Львові може виникнути загроза епідемій, розмноження щурів та мишей. 

“Блокування виділення земельної ділянки під сміттєзвалища здійснюється із Києва, тому 90% в питанні львівського сміття  – це політика,  це технологія боротьби з опозицією” – вважає Матвієнко.

Він зазначив, що  боротьба проти  “Батьківщини”, яка здійснюється здійснюється через певні “прийомчики” і боротьба з партією “Самопоміч”, її лідером Садовим та самими львів’янами, відбувається майже однаково.

Читайте також: Політолог: Історія з львівським сміттям – це історія президентських виборів

“Колись, коли Янукович програв вибори в Києві – це був  перший тур,  по Україні взяв трохи більше, але у Києві він відчував явний провал, то його посіпаки говорили, що “киевляне  у нас  асфальт будут  жрать” , – нагадав політексперт,  –  Оця   ненависть до киян, саме до Києва, як до соціо-культурного середовища –  така сама ненависть з боку сьогоднішньої  київської влади прослідковується зараз по відношенню до львів’ян”. 

Читайте також: Сміттєва криза: чому Садовий не зміг впоратися з проблемою

Володимир Цибулько зазначив, що зараз у Львівській області готується три майданчики під будівництво сміттєпереробних заводи.

“26 років Львівська міська рада просить у держави новий  майданчик під сміттєвий полігон, бо діючий вже не може якісно працювати, але цього не відбувається. Якщо це станеться, тоді можна системно працювати, а поки що ми бачимо лише цілеспрямоване знущання над людьми заради якогось політичного інтересу. Місто Львів не потребує коштів, вони в нього є. Запитайте прем’єра, чому все відбувається саме так  “, –  заявив лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

А поділитися?