МАУ вимагає скасувати контракт львівського аеропорту з Ryanair

logo


Компанія звернулася до суду і також вимагає компенсувати їй збитки на суму 20 млн.

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» подала до Господарського суду Києва кілька позовів до Міністерства інфраструктури України, ірландської авіакомпанії Ryanair, повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Учора отримав ряд судових позовів МАУ, суть яких наступна:1) Скасувати контракт Раянейр з аеропортом Львова. 2) Заборонити Міністерству надавати сприяння Раянейр в Україні.» — написав міністр інфраструктури» — написав міністр.

За його словами, «вишенькою на торті» в цій історії стало те, що через ймовірний захід ірландського лоукостера МАУ змушена була знизити ціни на квитки і тепер вимагає компенсувати їй збитки на загальну суму в 20 млн грн.

На думку Володимира Омеляна, захід Ryanair в Україну відбувається важко тому, що українські олігархи «не життєздатні в ринкових умовах і бояться будь-яких навіть натяків на вільну конкуренцію».

Нагадаємо, 10 липня авіакомпаня Ryanair оголосила, що скасовує свій прихід в Україну. Як було вказано в повідомленні компанії, це трапилося після того, як київський аеропорт не виконав угоду, досягнуту в березні цього року міністерством інфраструктури та керівництвом «Борисполя». На той час компанія уже підписала угоду з міжнародним аеропортом імені Данила Галицького у Львові. Згідно з угодою, зі Львова мали 7 нових рейсів лоукостера.


Реклама

А поділитися?