МАУ вимагають відшкодувати їхні втрати та анулювати договір Львова з Ryanair

logo


Компанія “Міжнародні авіалінії України” вимагає Львів скасувати угоду з ірландською компанією та виплатити Україну компенсацію за понесені втрати під час можливого заходу в Україну лоукостів.

Про це своїй сторінці пише Міністр інфраструктури Володимир Омелян, – передають “Львівські”.

Зокрема, чиновник говорить про те, що Мінінфраструктури отримало декілька позовів від МАУ.

“Міжнародні авіалінії України використовують всі можливості, щоб заблокувати та відвернути прихід лоукостів в Україну. Тим самим вони не дозволяють українцям отримати можливість літати у Європу дешевше та збільшити потік туристів в Україні в декілька разів.

Зокрема, вчора отримав ряд звернень до суду компанії, зміст яких наступний:

1. Відмінити контракт Львова з Ryanair

2. Заборонити Мінінфраструктури сприяти заходу лоукосту в Україну”, – пише Омелян.

Крім того, чиновник зауважує, що компанія вимагає в України відшкодувати їй десятки мільйонів гривень, які втратила через можливий прихід лоукостів. Загалом йдеться про суму у 20 мільйонів гривень.

Вкінці Омелян наголосив, що намагатиметься сприяти заходу лоукостів на терени України, адже люди мають на це право. Проте, як зазначив він, щодо цієї теми у нього мало однодумців. Також міністр опублікував фото позовів компанії.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли про те, що ірландці подали заявку на викуп італійської компанії-банкрута. Компанія AliItalian має декілька рейсів з України, -тому якщо Ryanair запустить компанію знову, має можливість працювати на ринку України.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...