Мер Львова натякнув на евакуацією дітей з міста

logo
102556_mer_lvova_natjaknuv_na_evakuacieju_ditej_.jpeg


Міський голова дав команду писати листи до міжнародних організацій щодо сміттєвої кризи та роздумує над ймовірною евакуацією дітей з міста.Фото: radiosvoboda.org

Фото: radiosvoboda.org

«На сьогоднішній день ми стоїмо перед проблемою – я дав команду писати листа всім міжнародним організаціям, посольствам. Ми повинні передбачати евакуацію наших дітей. Можливо, в табори, інші країни. Тому що забруднення ґрунту, щурі – реакції нема. Я не маю жодного офіційного меседжу на свої листи-повідомлення. Два тижні тому розмова з Прем’єр-міністром – чітко, конкретно говорив йому, що складна ситуація. Яку я отримав відповідь? Ніякої» – сказав Андрій Садовий.

За його словами, сміттєва блокада вирішується «за одну секунду».

«Ми не маємо можливості складати сміття у Львові, нам треба його вивозити. Навіщо ця блокада – зніміть блокаду. Це вирішується за одну секунду. Якщо буде політична воля – зразу все почне працювати. На сьогодні такої команди поки що нема» – зазначив міський голова Львова.

Садовий також наголосив на тому, що за 26 років Львів не отримав жодної ділянки під новий полігон.

«Шпіцер звертався, Куйбіда звертався, Буняк, я написав сотні листів. Те, що нам пропонують, це «Іване, піди собі в поле, візьми кусок землі». І одразу посилають туди гінців, які б збурювали людей. Має бути відповідна норма ДБН-у і все, що з тим пов’язано. Ми не отримали жодної такої пропозиції. Якби така пропозиція була, ми за півроку зробили б полігон» – зауважив мер Львова.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...