Мер Львова про програму «Успішний педагог»: «Це унікальна програма, якої не мають інші міста України»

logo
118185_mer_lvova_pro_programu_uspishnij_pedagog_.jpeg


Сьогодні, 15:38

Мер Львова про програму «Успішний педагог»: «Це унікальна програма, якої не мають інші міста України»

Під час засідання виконавчого комітету підтримали рішення про затвердження порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» на 2017 рік з правками.

Внесено правки, що цього року вчителі, працівники дошкілля та позашкілля мають право особисто висувати свою кандидатуру на участь у Програмі «Успішний педагог». Нагадаємо, така програма у Львові діє вже третій рік поспіль і передбачає винагороду в сумі 25 тис грн. У 2015 році матеріальну премію отримали 100 працівників освіти, торік – майже 80 осіб. Цього року очікується, що премію отримають 100 найкращих працівників дошкілля, позашкілля та вчителів.

«В п’ятницю на виконавчому комітеті ми внесли зміни у нашу програму «Успішний педагог». Ця програма розпочинається 1 вересня і до 1 жовтня триватиме збір пропозицій. Тепер кожен вчитель зможе податись на конкурс. Ті 100 осіб, які покажуть кращий результат, отримають від міста матеріальне заохочення в розмірі 25 тис грн. Це унікальна програма, якої не мають інші міста України. Ця програма діє у нас вже третій рік», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...