Мер Львова взяв участь у другому Форумі «Економічне співробітництво Україна – Корея»

logo
27916_mer_lvova_vzjav_uchast_u_drugomu_forumi_e.jpeg


У неділю, 2 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий виступив на другому форумі «Економічне співробітництво Україна – Корея» в Києві. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. Мер Львова наголосив на важливості внеску львівської науки, університетів та бізнесу в розвиток ІТ-сектору. Також Андрій Садовий запропонував учасникам обговорити тему поводження з твердими побутовими відходами в Україні.

«Ми сьогодні розвиваємо виробництво. Ми у Львові почали з нуля виробляти автобуси, трамваї, тролейбуси, електробуси. Середнє машинобудування має дуже хорошу динаміку. Ми почали з компанією СТР, а це четверта в Європі компанія по промисловій нерухомості, будувати великий індустріальний парк. Тут є прекрасні можливості для наших корейських друзів, бо Львів знаходиться за 60 км до Європейського союзу.  Ми маємо проблему з побутовими відходами і це проблема всієї України. Тут також є хороша можливість для співпраці», – зазначив Андрій Садовий.

Метою проведення Форуму є обговорення перспектив розвитку економічного партнерства України та Республіки Корея, зокрема, у галузях: інфраструктури; логістика та транспорту; традиційної та альтернативної енергетики; фінансового сектору; сільського господарства; будівництва; розвитку технопарків та вільних економічних зон; інформаційних та біотехнологій; професійного розвитку людського ресурсу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...