Мер Львова запропонував уряду прийняти програму кредитування житла для учасників АТО

logo
mer_lvova_zaproponuvav_urjadu_prijnjati_programu_kredituvannja_zhitla_dlja_uchasnikiv_ato.jpg


Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував прийняти на рівні уряду програму пільгового кредитування житла для бійців АТО та їхніх сімей. Про це він зазначив під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Місто Львів взяло на себе чітке зобов’язання по забезпеченню житлом окремих категорій громадян, які так чи інакше мають відношення до військових дій на сході України – це сім’ї, які залишилися без годувальника, це бійці, які втратили працездатність, це діти сироти-учасники АТО, які не мають батьків. На цей час Львівська міська рада виділила кошти для будівництва будинку на 53 квартири для зазначених сімей. У планах міста закупити ще 20 квартир. Однак місто має сьогодні тисячі людей, які пройшли зону бойових дій, і ми не можемо для них усіх виділити квартири», – зазначив мер Львова, передає прес-служба Львівської міськради.

Тому, за словами Андрія Садового, важливою є підтримка держави в питаннях соціального забезпечення та реабілітації військових.

«У зв’язку з цим прошу Вашого сприяння у вирішені житлового питання учасників бойових дій на сході України, розглянувши на засіданні уряду можливість пільгового кредитування житла для бійців АТО та їхніх сімей», – зазначено в листі мера Львова, який під час зустрічі Андрій Садовий передав прем’єрові.

Нагадаємо, перший будинок для учасників АТО, який у Львові споруджують на вул. Під Голоском, мають завершити до кінця цього року. Зараз там уже збудований цоколь і розпочали спорудження першого поверху.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...