Мерія Львова звернулась до правоохоронців через марші «Автономного опору» та «Правого сектору»

logo
141732_merija_lvova_zvernulas_do_pravoohoronciv_.jpeg


Міська рада Львова звернулася до керівників органів області та до голови Львівської облдержадміністрації щодо гарантування безпеки в місті під час масових заходів 14 жовтня. Про це у п’ятницю, 13 жовтня, ввечері повідомила прес-службу Львівської міської ради.

Оскільки масові заходи в день створення УПА від ГО «Автономний опір-Львів» та «Правого сектора» заплановані в одних і тих самих місцях і приблизно в той самий час, Львівська міська рада звернулась до керівників правоохоронних органів області та до голови ЛОДА щодо недопущення заподіяння шкоди життю та здоров’ю учасників мирних зібрань на території Львова.

Зокрема Львівська міська рада звернулась листами до начальника Служби Безпеки України у Львівській області, начальника головного управління Нацполіції у Львівській області, прокурора Львівської області щодо забезпечення порядку в місті під час масових заходів цими вихідними. Також скеровано звернення голові ЛОДА з проханням в межах чинного законодавства України скоординувати роботу служб, які забезпечують правопорядок на території Львова.

Зазначимо, заявка на проведення заходу надійшла від ГО «Автономний опір-Львів» 26 вересня. А 13 жовтня на адресу Львівської міської ради від ВП ГО «Правий сектор» надійшло повідомлення про проведення також масового заходу 14 жовтня – віче, марш з метою вшанування 75 річниці створення УПА. Назва заходу – «Марш УПА».

Додамо, що торік восени у Львові виникли сутички між правими та лівими радикалами. У сутичках «Автономного опору» та «Правого сектора» взяли участь близько 200 осіб з обох боків, були застосовані димові шашки і петарди.


А поділитися?Вам має сподобатись...