Мерія Львова звернулася до суду через вуличний марш ліворадикалів

logo
36728_merija_lvova_zvernulasja_do_sudu_cherez_v.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до правоохоронних органів для забезпечення порядку під час вуличного маршу активістів «Автономного опору», який анонсований на неділю, шостого листопада.

Окрім цього виконавчий комітет Львівської міськради звернувся до суду, аби той вирішив, чи можливим є проведення цього маршу у Львові з огляду на резонанс, викликаний його анонсом.

«Міський голова Львова звернувся до правоохоронних органів щодо гарантування безпеки в місті під час проведення масових заходів шостого листопада. Також виконавчий комітет Львівської міської ради подає звернення у Окружний адміністративний суд, аби суд надав рішення щодо можливості проведення в місті масових заходів шостого листопада та можливості правоохоронних органів гарантувати безпеку під час цих заходів», – повідомила прес-служба Львівської міськради.

До Львівської міськради надійшла заявка від «Автономного опору» про проведення у неділю, 6 листопада, маршу волі на честь Нестора Махна.

«Інформація про цей захід викликала певний супротив та негативний резонанс в мешканців міста. Відтак, враховуючи складність ситуації, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся листами до керівників головного управління національної поліції у Львівській області та патрульної поліції міста, керівництва СБУ та прокуратури з вимогою забезпечити правопорядок та безпеку мешканцям міста 6 листопада», – пояснили у прес-службі ЛМР.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...