Мерія обговорюватиме спірне будівництво на вулиці Кульчицької

logo
116655_merija_obgovorjuvatime_spirne_budivnictvo.jpeg


01.08.2017, 15:01

улица Кульцикой, строительство, общественные слушанияЗавтра, 2 серпня відбудуться громадські слухання щодо будівництва на території громадського простору по вул. Кульчицької, 18. Про це повідомляє відділ громадського партнерства Львівської міської ради.

Громадське слухання відбувається з ініціативи депутатів Львівської міської ради, до яких звернулися мешканці вулиці Кульчицької, а також прилеглих – Петлюри, Садової та Кульпарківської. Вони побоюються, що заплановане будівництво займатиме практично всю площу громадського простору на Кульчицкій та не залишить місця для проведення дозвілля мешканців навколишніх будинків.

Місце проведення обговорення – середня загальноосвітня школа № 18 (м. Львів, вул. О. Кульчицької, 18). Початок о 18:30.

Нагадаємо, у Єдиній системі місцевих петицій також зареєстрована петиція з пропозицією облаштувати сквер з алеєю пам’яті героїв “Небесної сотні” на вулиці Кульчицької.

Завтра, 2 августа состоятся общественные слушания по поводу строительства на территории общественного пространства на ул. Кульчицкой, 18. Об этом сообщает отдел общественного партнерства Львовского городского совета.

Общественное слушание инициировали депутаты Львовского городского совета, к которым обратились жители улицы Кульчицкой, а также прилегающих – Петлюры, Садовой и Кульпаркивской. Они опасаются, что запланированное строительство займеи практически всю площадь общественного пространства на Кульчицкий и не оставит места для проведения досуга жителей окрестных домов.

Место проведения обсуждения – средняя общеобразовательная школа № 18 (г. Львов, ул. А. Кульчицкой, 18). Начало в 18:30.

Напомним, в Единой системе местных птицей также зарегистрирована петиция с предложением обустроить сквер с аллеей памяти героев “Небесной сотни” на улице Кульчицкой.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...