Мерія опублікувала повний список проектів-переможців громадського бюджету Львова

logo
39807_merija_opublikuvala_povnij_spisok_proekti.jpeg


Протягом двох тижнів за проекти громадського бюджету проголосували понад 23 тис. львів’ян. Таку статистику вказують організатори на сайті проекту, де також опублікували результати голосування з поділом по районах міста.

«В Україні львів’яни найактивніше голосували за проекти громадського бюджету. Це ознака того, що ідея громадського бюджету у Львові потрібна мешканцям і вони готові брати участь у розвитку міста. У попередні роки лідирував Чернігів, де зібрали близько 20 тисяч голосів. Однак у Чернігові була можливість голосувати за допомогою бюлетнів, які кидали у скриньки, тому обмежень у них було значно менше», – розповів ZAXID.NET в.о. начальника управління «Секретаріат ради» Львівськох міськради Юрій Лукашевський.

Згідно з результатами голосуванням, 18 376 людей проголосували за допомогою BankID, а 9388 львів’ян віддали свої голоси у ЦНАПах. Загалом за проекти було віддано 27764 голоси, тобто лише 4,5 тис. з 23 тис. львів’ян скористались правом проголосувати за два проекти.

«Більшість людей голосували тому, що їх про це попросили друзі, знайомі чи родичі. Тобто вони голосували переважно не з цікавості, а з метою підтримати конкретний проект. Можливо, люди були погано поінформовані щодо можливості голосувати двічі (за один малий і один великий проекти, – ред.). На сайті це вказано, коли ти проголосував за допомогою BankID, то зявляється напис, що людина може проголосувати ще раз. Коли люди голосували у ЦНАПах, то їм треба було одразу сказати, за які проекти вони хочуть проголосувати, тобто обрати проекти ще перед тим, як йти у ЦНАП», – пояснив Лукашевський.

На сайті громадського бюджету оприлюднили рейтингову таблицю проектів по кожному районі міста. Як писав ZAXID.NET, коштом міста реалізують мінімум 51 проект. 8 перших малих проектів у рейтинговому списку у кожному районі міста та 3 великих проекти. Затверджений список переможці опублікують на сайті громадського бюджету наступного тижня, після засідання спільної депутатської комісії.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...