Мерія візьме на себе частину витрат на лікування львівського режисера

logo
28311_merija_vizme_na_sebe_chastinu_vitrat_na_l.jpeg


Львівська міська рада візьме на себе частину фінансування, необхідного для лікування художнього керівника театру імені Леся Курбаса Володимира Кучинського. Про це на своїй сторінці у Facebook написав мер міста Андрій Садовий.

У Володимира Кучинського діагностували гострий лейкоз. Зараз режисер перубуває на лікуванні в Ізраїлі. . Вартість першого місячного курсу інтенсивної терапії – $61 648 (повний курс – $175 тис.).

«Театр Леся Курбаса – це явище в мистецькому житті міста, а Володимир Кучинський – його душа… Львівська міська рада візьме на себе частину фінансування, але потрібною є допомога усіх небайдужих. Я закликаю долучитись до цієї справи усіх небайдужих львів’ян, підприємців і допомогти врятувати життя», – написав Андрій Садовий.

До збору коштів долучилась і галерея ARC by YMCA. Від 1 жовтня вона скасувала усі планові виставки на жовтень та розпочала благодійний марафон по збору коштів на лікування режисера.

У галереї буде формується експозиція творів мистецтва, які автори передадуть на аукціон-продаж для лікування Володимра.


Першу роботу надала ужгородська художниця Наталія Сіма. Також до виставки-продажу долучились Сергій Савченко, Микола Сологуб, Лев Скоп та Оля Дмитрів.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 5168 7556 3101 5761

Кучинський Володимир Степанович. 


Реклама

А поділитися?