“Мертвих душ” з 54-ї механізованої бригади нагодували на 4 мільйони гривень

logo
118653_mertvih_dush_z_54_ji_mehanizovanoji_briga.jpeg


На забезпеченні могли перебувати військові, яких не було в частинію 

Під час перевірки у 24 окремій механізованій бригаді, що дислокується на Львівщині, було виявлено низку порушень, які призвели до втрат на суму майже 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Зокрема розтрата понад 4,2 млн грн пов’язана із безпідставним завищенням обсягів та вартості послуг із харчування. За допомогою аудиту було встановлено, що протягом 2016 року щоденно безпідставно перебували на триразовому харчовому забезпеченні від 200 до 450 офіцерів та контрактників.

Читайте також: Полторак розповів, коли українські військові почнуть харчуватися по-новому

“Викликає сумніви й той факт, що зафіксована майже 100 відсоткова явка на прийоми їжі у підрозділі офіцерів та контрактників, навіть у вихідні та святкові дні”, – йдеться у повідомленні оборонного відомства.

Також було виявлено понад 433 тисячі гривень незаконних витрат на виплату заробітної плати. Вказані гроші нібито виділяли на оплату силовикам, які самовільно залишили військову частину, й не мають права на отримання грошового забезпечення.

Також встановлено нестачу майна продовольчої служби на суму майже 185 тисяч гривень.

“У зв’язку із цим, Міністром оборони України прийнято рішення провести детальну перевірку виявлених фактів. За результатами роботи комісії від військової служби правопорядку, тилу Збройних Сил та аудиту буде надано оцінку законності прийнятих керівництвом військової частини рішень”, – вказано у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Ннезабаром в зону проведення АТО на сході України буде відправлена партія нового сухого добового раціону, зробленого за світовими стандартами. Відтепер військовослужбовці не будуть обирати між консервою перловки та консервою гречки – буде повноцінний денний раціон. 


Реклама

А поділитися?