Мешканці кількох сіл перекрили трасу міжнародного значення, щоб відстояти своє право на добирання

logo
124323_meshkanci_kilkoh_sil_perekrili_trasu_mizh.jpeg


23.08.2017 18:31

Мешканці кількох сіл перекрили трасу міжнародного значення, щоб відстояти своє право на добирання
Люди обурені, кажуть, що департамент транспорту Львівської обласної держадміністрації хоче скасувати маршрутку Львів – Сколе – Жупани. Це єдиний маршрут, який поєднував віддалені села з обласним центром, пише Експрес.

І це проблема не одного села Тухолька, у якому, власне, і перекривали дорогу, а ще як мінімум десяти сіл, через які проходить маршрут.

Тимчасово дозвіл на перевезення отримало Стрийське АТП.  Селяни обурені, і ось чому.

“Ми хочемо зберегти старого перевізника. Адже досі ми мали нормальне сполучення зі Львовом, маршрутки приїжджали тричі на день, завжди за графіком, – каже Людмила Будай, місцева мешканка. – Вони великі, комфортні, а тепер їх хочуть замінити якимось одним “пазиком”, який їздитиме раз на день. Та й то не до Львова, а лише до Стрия. Щодо Стрийського АТП, то ми маємо гіркий досвід із цим перевізником, і добре знаємо, що в нього за маршрутки. Вони ніколи не опалюються взимку, бували випадки, що вони загорялися на ходу, а у деяких взагалі дах протікав – люди під парасольками їздили”.

Чиновники кажуть, що не все так просто.

“Автотранспортне підприємство, яке обслуговувало цей маршрут, відмовилося надавати послуги. Тому є причина, – пояснив Роман Кокотайло, керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА. – Головне управління Держпраці області провело перевірку та з’ясувало, що вони не оформляли людей на роботу – виявлено 7 непрацевлаштованих водіїв, а на саме підприємство наклали великий штраф – приблизно 700 тисяч гривень. Тому поки що тимчасовий дозвіл на перевезення отримало Стрийське АТП. Крім того, було оголошено конкурс на нового перевізника, прийом документів тривав до 22 серпня. Думаю, що до кінця вересня ми оберемо переможця”.

Тим часом люди бояться, що залишаться відрізаними від світу. Кажуть, якщо проблему не вирішать, то вони знову перекриють міжнародну трасу.

Юлія СКОРИК

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?