Мешканці Радехівщини провели мистецький вікенд у Львові

logo
meshkanci_radehivwini_proveli_misteckij_vikend_u_lvovi.jpg


Цими вихідними 40 мешканців Радехівського району побували в обласному центрі в рамках духовно-культурної програми «Мистецький вікенд у Львові»

Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська.

«Гості з Радехівщини ознайомились зі старою зброярнею – музеєм «Арсенал», – розповіла директор департаменту. – Відвідувачі здійснили історичний екскурс у минуле та ознайомилися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї. А також оглянули яскраву колекцію орденів та посуду, на якому зображено різноманітні військові атрибути».

За словами Христини Береговської, гості також відвідали Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»: ознайомились із шістьома маленькими селами музею. Зокрема, з експонатами таких регіонів: Бойківщина, Закарпаття, Лемківщина, Буковина, Покуття, Гуцульщина, Полісся, Волинь. Оглянули вони й міні-села, що допомогли їм уявити господарське життя у цих регіонах, побачили водяний млин, вітряк, сукновальню, тартак, кузню, олійницю.

Побували гості й у Львівському палаці мистецтв, де триває музейно-виставковий проект «Тіні забутих предків». А наймолодші відвідали виставу «Ще раз про червону шапочку» у Львівському академічному ляльковому театрі.

Loading…

lito1

Статті пов’язані мітками

Loading…

А поділитися?