Мешканців Львівщини закликали здати зброю

logo
meshkanciv_lvivwini_zaklikali_zdati_zbroju.jpg


Громадяни мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції, щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Про це Depo.Львів повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Львівській області. 

Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині триває від 1 по 31 липня та проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище.

Під час місячника мешканці можуть звернутись в органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації тощо. У випадку, якщо громадяни добровільно здадуть таку зброю – вони звільняються від кримінальної відповідальності.

“Усі мешканці Львова та області, котрі протягом місячника здадуть незареєстровану зброю, уникнуть кримінальної відповідальності за її зберігання. Якщо поліцейські самі вилучать у них зброю, то власникам доведеться відповідати згідно статті 263 Кримінального кодексу України. У випадках, коли громадяни добровільно здадуть зброю, вони зможуть зареєструвати її та отримати у користування”, – повідомив начальник відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.

У деяких випадках (в основному це стосується мисливської зброї), громадяни навіть можуть легалізувати таку зброю і користуватись нею в подальшому на законних підставах.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

А поділитися?