“Ми змушені возити відходи в інші області Україні”, – Андрій Садовий про вивезення сміття зі Львова

logo
64462_mi_zmusheni_voziti_vidhodi_v_inshi_oblast.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про ситуацію із вивезенням твердих побутових відходів із нашого міста.

Так, за словами мера, кожного дня міська влада робить усе можливе, аби сміття із міста вивозилося. Втім, незважаючи на складну ситуацію, 99% усіх контейнерних майданчиків міста є прибраними від відходів, інформує кореспондент сайту 032.ua.

Ми змушені возити відходи в інші області України

“Кожного дня це дуже складний процес. Ми змушені возити відходи в інші області України. В межах Львівщини дуже невеликий відсоток можливостей є для захоронення сміття”, – розповів Садовий.

Влада Львова продовжує переговори із іншими областями нашої країни на предмет того, аби вони дозволили вивозити сміття зі Львова на їхні полігони. Як відомо, після сміттєвої катастрофи у Львові, яка виникла у січні цього року, допомогти із вивозом сміття з міста зголосилися кілька полігонів на Львівщині. Однак домовленість про співпрацю була укладена всього на тиждень, а довготривалі договори керівництво жодного із полігонів підписувати не забажало.

За словами міського голови Львів кожного дня веде переговори із керівництвом інших областей, аби вони дозволили транспортувати львівське сміття на інші полігони на території України.

“Слава богу, таких полігонів в Україні є сотні. Якщо нам один закривають, то ми починаємо працювати з іншим”, – зауважив Андрій Іванович.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові на Окружній трапилась потрійна ДТП: фото з місця аварії.

Тест-драйв гірськолижних курортів: їдемо у Славськ на гору Тростян (ФОТО).

“Сoffee to go”: ТОП-10 закладів Львова, де можна взяти каву у своєму горнятку із знижкою.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...