Мікрофон Вакарчука, вишивка та «Рваний Путін» – волинська телеведуча відвідала креативний ресторан

logo
78875_mikrofon_vakarchuka_vishivka_ta_rvanij_pu.jpeg


Який заклад може бути крутішим львівської «Криївки»?  Волинська телеведуча Галина Падалко переконана – київська «Остання барикада».

Нещодавно дівчина відвідала фешенебельний і дуже креативний заклад у столиці.

«Остання барикада», як і інші заклади ресторатора Борисова, вкотре приємно вражають відмінним сервісом, смачною кухнею та концептуальністю і атмосферністю.  Заклад без кричащої червоно-жовтої вивіски, тільки для знавців, який не так легко відшукати вперше самому, закохає Вас в себе з першого погляду і вже стає однією з сучасних візитівок міста», – переконана телеведуча.

А для своїх друзів, котрим ще не випала нагода особисто оглянути заклад, Галина провела віртуальну екскурсію на своїй сторінці у Facebook.

«Ви можете подумати, що це склад чи технічне приміщення. Те, що за цими металевими дверима в підземці фешенебельний ресторан, не здогадаєтесь ніколи. Єдиний ідентифікатор великі літери ОБ: Остання Барикада», – пише телеведуча.

«Ці 72 руки означають 72 роки, які Україна пережила у складі Радянського Союзу, лише поступово натискаючи на них, та знайшовши необхідну, можна «повалити стіну радянщини» та відкрити двері до зали», – веде екскурсію далі Галина.

На стінах закладу красується оригінальна вишиванка.

А так, виявляється, виглядає страва «Рваний Путін».

«Меню, сети та фартухи офіціантів, в яких вони схожі на кровавих м’ясників – з натуральної шкіри. Це виглядає дуже цікаво та незвично. В самому закладі є справжні залишки Лядських воріт, які були знайдені археологами на цьому місці. Історичні залишки Печерських воріт ще XVIII століття!», – зазначає телеведуча.

За словами Галини, вистачає у ресторані  й цікавих експонатів: мікрофон Вакарчука та гітара соліста «Бумбоксу», термос Мустафи Найєма, з якого він пив чай, під час Революції Гідності, різні рукавички та шарфи ще часів Помаранчевої революції. Словом, заодно можна відвідати міні-музей сучасної історії України.

«До речі, за новими трендами ресторанного бізнесу всі продукти, які використовуються у приготуванні їжі – лише українські! Привезеного з-за кордону немає, запевняють офіціанти. В будь-якому випадку, цей ресторан стане для Вас приємним вечором», – підсумовує Галина. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...