Міністр оборони запевнив, що Академію сухопутних військ не розформують

logo
102937_ministr_oboroni_zapevniv_wo_akademiju_suh.jpeg


Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (НАСВ) у Львові не будуть скорочувати чи переводити частину підрозділів в інші регіони. Про це заявив 21 червня міністр оборони України Степан Полторак

«Ніяких пересувань, зменшення набору або переміщення зі Львова в інші населені пункти набору інститутів не планувалися», – заявив міністр оборони Степан Полторак, повідомляє телеканал «112 Україна».

Він також пояснив, що збільшення набору курсантів у Харківський інститут танкових військ не означає скорочення чи переведення зі Львова відповідного підрозділу НАСВ.

«Відповідно до сформованої ситуації, колегія Міністерства оборони прийняла рішення на базі факультету Харківського танкового, який зараз готує фахівців для ЗСУ, і я буду виходити з такої пропозиції перед урядом, підняти статус цього факультету і збільшити набір», – заявив Полторак.

Нагадаємо, що раніше низка представників місцевого самоврядування Львова, зокрема, голова Львівської облради Олександр Ганущин, висловлювали побоювання стосовно намірів Міноборони розформувати чи скоротити обсяг навчальних дисциплін і факультетів НАСВ. З цього приводу депутати Львівська облради прийняли 1 червня спеціальне звернення до центральної влади.


Реклама

А поділитися?