Міноборони: США надали обладнання для Яворівського полігону

logo
115028_minoboroni_ssha_nadali_obladnannja_dlja_j.jpeg


Співпраця між міністерствами оборони України та США є ефективною.

США надали обладнання для навчального корпусу відділу імітаційного моделювання міжнародного центру миротворчості та безпеки у Яворові.

Про це розповів міністр оборони України Степан Полторак, – повідомляє Міноборони.

За його словами, співпраця між міністерствами оборони України та США є взаємовигідною та ефективною. Зокрема, це стосується підготовки українських військовослужбовців на базі міжнародного центру миротворчості та безпеки у Яворові.

“Інструктори зі США демонструють високий рівень професіоналізму. Наразі ми працюємо над удосконаленням матеріально-технічної бази полігону”, – наголосив міністр.

Читайте також: На Яворівському полігоні уникають коментарів гучного скандалу з держзрадою

Тимчасово виконуюча обов’язки заступник помічника міністра оборони США з політики міжнародної безпеки Лаурою Купер наголосила на необхідності продовження реформування українського оборонного відомства, а також підкреслила, що в іноземних експертів є розуміння того, наскільки складно проводити реформи в той час, коли відбуваються бойові дії і гинуть люди.

Нагадаємо, що на Львівщині завершується навчання лейтенантів української армії. З військових на фронті обрали кандидатів на офіцерський ступінь і відправили їх на відповідні курси в тил. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...