Міська рада погодила нову ухвалу про вивезення сміття (документ)

logo
105938_miska_rada_pogodila_novu_uhvalu_pro_vivez.jpeg


В четвер, 29 червня, депутати міської ради офіційно прийняли ухвалу про передачу функцій з вивезення та утилізації твердих побутових відходів Львівській ОДА.

“Львівські” нагадують, що міська рада 29 червня створила власний проект про організацію вивезення сміття.

Стосовно тексту ухвали декілька днів точились суперечки, аж поки робоча група не напрацювала нові домовленості на основі першої пропозиції Синютки та зміненої ухвали. Вже ввечері “за” проголосували всі присутні депутати, окрім Маряни Братюк (ВО “Свобода”).

ZAXID.NETZAXID.NET

Депутат Петро Адамик (“Блок Петра Порошенка”) пропонував перенести розгляд питання для погодження проекту з Львівською ОДА. Але більшість вирішила, що це не потрібно. Про це пише ZAXID.NET.

Вже через кілька годин в ефірі програми “Правда. Наживо” телеканалу НТА голова Львівської ОДА прокоментував рішення ЛМР. Губернатор розповів, що проект ухвали міської ради, переписаний і викривлений “на свій манер”. Синютка зауважив, що він взагалі сумнівається у реалізації пропонованого.

“На превеликий жаль з нами ніхто не узгоджував цей проект ухвали, тобто те, що ми запропонували, переписали і, я так розумію, це приблизно як порівняти арабського скакуна з віслюком. Ну але дали віслюка, то будемо їхати на віслюку”, – коментує Олег Синютка.

На думку губернатора, Садовий в ухвалі не підтримав проведення нового конкурсу на визначення перевізника сміття через політичні інтриги та “відмивання” коштів.

Але як би там не було, міська рада прийняла ухвалу і тепер на Львівські ОДА покладені функції з вивезення та утилізації твердих побутових відходів. Нагадаємо, що тепер сміття зі Львова мають вивезти в 20-денний термін.

Базовий текст ухвали. Його прийняли з правками.

ZAXID.NETZAXID.NET

ZAXID.NETZAXID.NET


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...