Міський голова Львова не вірить заяві Луценка

logo
64186_miskij_golova_lvova_ne_virit_zajavi_lucen.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий не вірить інформації, яку повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Про це Андрій Садовий заявив сьогодні, 16 лютого, під час брифінгу.

Зі слів Юрія Луценка, науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України провів дослідження щодо причин виникнення пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі і зробив висновок, що підпалу на полігоні не було. Причиною науковці назвали самозаймання через недотримання технологічних умов зберігання сміття та ведення цього господарства.

«Не вірю. Я чітко знаю, що це був підпал, але правди ми в скорому часі не дізнаємось. Багато ще чого в нашій країні може помінятися. Ви подивіться, що робиться на сході нашої держави, подивіться, які потоки контрабанди йдуть і інформація, яку ми кожного дня отримуємо – вона вражає. Тому я пропоную силовикам займатися питаннями, які, звичайно, важливі сьогодні. А з приводу Грибовичів – я думаю, час все розставить на свої місця», – заявив Андрій Садовий.

За словами міського голови, на полігоні у Грибовичах із понеділка тривають роботи з укріплення дамби та відкачування інфільтратів.

«Наступний крок – це коригувальний проект, до створення якого будемо залучати західні компанії, які мають подібний досвід у інших країнах світу. І, звичайно, сам процес рекультивації – масштабний, достатньо коштовний. Але нашим партнером тут уже буде Європейський інвестиційний банк, з яким ми маємо угоду про надання кредиту. Сподіваюсь, ніщо не завадить тому, щоб ця співпраця тривала», – додав міський голова.

30 млн євро Європейський інвестиційний банк готовий надати для проведення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Ще 45 млн євро місто має отримати для облаштування нового полігону. Проте, через зволікання в уряді, угода не може набрати чинності.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...