Міський голова Львова відзначив десантників

logo
141652_miskij_golova_lvova_vidznachiv_desantniki.jpeg


16:15 13 жовтня 2017 р.

У п’ятницю, 13 жовтня. у військовій частині А0284 80-ї окремої десантно-штурмової бригади у Львові відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України.

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, у Львівській міськраді, де також запевнили: «До привітань військових долучився і мер Львова Андрій Садовий. Міський голова виступив із вітальним словом, а також вручив подяки від громади міста представникам військової частини. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшановано загиблих воїнів».«Подяками за відданість українському народові, мужність і проявлений героїзм під час виконання завдань антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України нагороджені: підполковник Микола Васильович Грицайчук – заступник командира військової частини А0284 з озброєння-начальник технічної частини; молодший сержант Надія Валеріївна Шнайдер– фельдшер евакуаційного відділення медичної роти військової частини А0284; старший лейтенант Оксана Володимирівна Кондрацька– старший ординатор госпітального відділення медичної роти військової частини А0284. Також кожен, хто отримав нагороду, матиме від міста премію у розмірі три тисячі гривень», – поінформували також у міськраді.

«80-та окрема десантно-штурмова бригада (80 ОДШБр, в/ч А0284, в/ч пп В-3720) – військове з’єднання високомобільних десантних військ України, яке за організаційно-штатною структурою підпорядковується командуванню ВДВ ЗСУ. Базується у Львові. Навесні 2014 року, після вторгнення РФ до Криму і до початку бойових дій на Сході України, підрозділи бригади виконували завдання із прикриття державного кордону в Полтавській і Сумській областях. 2 серпня 2017 року командир бригади, полковник Володимир Шворак, повідомив, що втрати бригади складають 104 чоловіка загиблими, семеро вважаються зниклими безвісти, а 542 дістали поранення», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...