Міський голова Львова відзначив нагородами три книжки на Форумі видавців

logo
131861_miskij_golova_lvova_vidznachiv_nagorodami.jpeg


У рамках 24-го Форуму видавців у Львові відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкраща книга форуму – 2017», яку провели у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Міський голова Львова Андрій Садовий вручив три нагороди видавництвам та авторам.

Цьогоріч, за вагомий особистий внесок у розвиток видавничої справи, популяризацію української книги та з нагоди 24-го Міжнародного книжкового форуму видавців у Львові диплом міського голови отримало видавництво «Дух і літера» за підготовку до друку видання Леоніда Ушкалова «Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди». Подяку міського голови отримав Тарас Демкура, керівник проекту та меценат мистецького альбому Віри Стецько «Таїна Пінзеля». Ювілейну монету імені Короля Данила Галицького отримало «Видавництво Старого Лева» за підготовку до друку видання Філіпа Сендса «Східно-Західна вулиця: повернення до Львова».

«Для міста Львова, насправді, це подія, яка є однією з основних завжди. Ми будемо мати інші форуми, конгреси. Але, власне, Форум видавців завжди є найулюбленішим. У нас є програма, коли письменники можуть приїжджати до Львова і, якщо вони в своїх творах згадують Львів чи події відбуваються у Львові, то місто повністю покриває перебування, харчування, щоб було комфортно, щоби розповіді про Львів завжди були приємними», – зазначив Андрій Садовий.

Міський голова також зазначив, що з наступного року буде запроваджено 20 премій по 25 тис. грн для молодих письменників.

Як раніше зазначали організатори, на конкурс «Найкраща книжка Форуму-2017» надійшло 447 видань від 90 видавництв. Також змінилась і формула конкурсу: тепер 3 окремі журі обирали книжки у Харкові, Києві та Львові, незалежно одне від одного.

Нагадаємо, 24 Форум видавців у Львові стартував у середу, 13 вересня. Книжковий і літературний захід триватиме до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста.

У цьогорічному Форумі видавців беруть участь 168 видавництв, які привезли до Львова понад 100 тонн книжок. У програмі Форуму 890 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, та 14 тематичних кластерів і 10 спецпроектів. За 4 дні можна буде відвідати близько 1000 культурних та освітніх заходів. Фокусною темою цьогорічного Форуму є «Точка творення».

До слова, цього року на усі заходи ГО «Форум видавців» з бюджету міста Львова було виділено майже 490 тис. грн, а на сам 24-ий Форум видавців було виділено 190 тис. грн.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...