Міст досі ремонтують

logo
37086_mist_dosi_remontujut.jpeg


Реконструкція шляхопроводу на Городоцькій затягується, а вартість реалізації проекту постійно зростає

Ще із середини жовтня міст мали відкрити для руху транспорту. У паспорті об’єкта, розміщеному перед в’їздом на міст, чітко зазначено терміни будівництва: 1.06.2016 — 15.10.2016, пише газета “Експрес”.

Замовник робіт — департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради — свято вірить, що реконструкція шляхопроводу на завершальному етапі й до 20 листопада всі роботи разом із ремонтом інженерних мереж та розширенням проїжджої частини буде виконано. Мовляв, щодня тут працює 20 робітників та використовують 5 одиниць техніки.

Чи так це? І чи справді роботи, які розпочали у червні, виконано на 70%?

…Їдемо на міст. Ремонтники працюють у поті чола. Ділянку від мотозаводу, де після ремонту має бути чотири смуги руху, вже засипали щебенем, кладуть бордюри. А от із протилежного боку шляхопроводу — все розкопано. На самому мості — шматки знятого асфальту, оголена арматура. Навряд чи тут можна з усім впоратися до 20 листопада!

Ремонтники спілкуються неохоче. Кажуть: буде добре, якщо до 1 грудня вдасться покласти хоча б чорновий шар асфальту. Тоді можна буде відкрити шляхопровід для руху транспорту й закінчувати решту ремонтних робіт. Щоправда, такий сценарій можливий, якщо погода сприятиме й не доведеться виконувати якусь додаткову роботу, не передбачену у  проекті.

Керівник підрядної організації “Західтрансбуд” Зіновій Дац каже, що у процесі реконструкції робітники постійно виявляли якісь непередбачені проблеми. Тому й не вклалися у терміни будівництва. Мовляв, і опори довелося робити нові, бо старі вже мало не розвалювалися, і з комунікаціями був клопіт.

Через додаткові роботи вартість проекту зросла майже на 4 мільйони. На початку йшлося про 20,8 мільйона гривень на аварійно-відновлювальні роботи та майже 15,4 мільйона — на реконструкцію інженерних мереж на шляхопроводі та підходах до нього. До кінця ремонтних робіт сума додаткових витрат зросте. І ще не відомо — наскільки.

Богданна МАРТИНИК


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...