Мистецький центр “Супутник” у 2017 вкладуть майже ₴5 млн​

logo
117243_misteckij_centr_suputnik_u_2017_vkladut_m.jpeg


"Супутник" до ремонту“Супутник” до ремонтуЗа інформацією системи публічних закупівель “Prozorro”, ЛКП “Культурно-мистецький центр “Супутник” оголосило конкурс на виконання реконструкції приміщення. За умовами, підрядник має облаштувати систему теплопостачання, відремонтувати котельню та ГПВ-приміщення.

Загальна сума коштів становить 4,8 мільйонів гривень. Про це повідомляють “Львівські” з посиланням на ресурс “Наші Гроші. Львів”.

25 липня адміністрація “Супутника” уклала договір із ТОВ “Сервіскотломонтаж” на виконання робіт з реконструкції. Йдеться про ремонт виробничих приміщень, облаштування системи теплопостачання та ремонт котельні центру. За умовами договору, виконавець робіт має здійснити демонтаж старого обладнання, встановити нові котли, прокласти теплоізоляційні плити та замінити вікна й двері.

Згідно інформації, з загальної суми зарплатні витрати становитимуть 7,3% від вартості робіт – 337 тисяч грн. Прибуток компанії становить 40 тисяч гривень.

Всі роботи мають бути завершені до кінця 2017 року. Раніше мистецький центр ремонтували у 2016 році.

Додамо, що конкуренцію “Сервіскотломонтаж” склало підприємство “Енергорегус-монтаж”, яке запропонувало ціну на 30% дорожчу.

Підриємство “Сервіскотломонтаж” у 2017 році отримало 2 підряди на загальну суму майже 7 мільйонів гривень. В свою чергу “Енергоресурс-монтаж” у Львівській області виграли лише 1 конкурс на загальну суму 2,1 млн гривень.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...