Монастир “догналіток” біля Львова закидали коктейлями Молотова

logo
110491_monastir_dognalitok_bilja_lvova_zakidali_.jpeg


Після пожежі в монастирі за медичною допомогою звернулися 20 осіб.Фото: Варта-1

Фото: Варта-1

Минулої ночі невідомі кинули п’ять пляшок з займистою речовиною в будівлю жіночого монастиря по вулиці Шкільній у Брюховичах, інформує відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області. Йдеться про монастир святого Іллі так званої УПГКЦ, більше відомої як «догналіти».

Пожежа спалахнула сьогодні  після опівночі у двоповерховій будівлі монастиря по вулиці Шкільній у Брюховичах біля Львова, інформує департамент з питань надзвичайних ситуацій Львівської ОДА.

Чотири  пляшки зайнялися і спричинили пожежу – пошкоджено фасад будинку.  Пожежу ліквідували до приїзду працівників ДСНС.

Через певний час 20 осіб, які перебували в монастирі під час пожежі, звернулися за медичною допомогою. Їх доправили до Львівської обласної клінічної лікарні з легким отруєнням продуктами горіння. За даними поліції, після надання медичної допомоги всіх відпустили додому.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Украї́нська правові́рна гре́ко-католи́цька церква (УПГКЦ) — незареєстрована, офіційно не визнана релігійна організація в Україні. УПГКЦ виділилась із Української Греко-Католицької Церкви у 2008—2009 роках. 22 червня 2015 у Брюховичах біля Львова співробітники СБУ провели обшук у жіночому монастирі УПГКЦ та у каплиці УПГКЦ на вулиці Плуговій у Львові. Були затримані лідери УПГКЦ, громадяни Словаччини та Чехії. Троє з них того ж дня були депортовані з України. Самого Антоніна (Ілії) Догнала серед затриманих не було.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...